CLEANFIX, s.r.o.

je dceřinou společností švýcarského výrobce profesionální úklidové techniky CLEANFIX REINIGUNGSSYSTEME AG.

Na českém a slovenském trhu působíme už více než 25 let, během kterých jsme se vždy snažili o maximálně vstřícný přístup k našim zákazníkům. Naše vlastní mnohaleté zkušenosti z oblasti provádění profesionálního úklidu nám dávají dostatečné předpoklady pro kvalifikovanou poradenskou činnost v oblasti návrhů portfolia úklidových strojů a řešení i těch nejneobvyklejších problémů z oblasti úklidu. Od našich švýcarských partnerů se zase po celou tuto dobu snažíme učit proslulé švýcarské preciznosti a dokonalému servisu v českých podmínkách. Přestože v našem sortimentu najdete i stroje určené pro použití v domácnostech a hobby segmentu, většina strojů je konstruována pro profesionální úklid a průmysl.
Vývoj autonomních mycích strojů má v rámci značky CLEANFIX mnohaletou tradici a první generaci těchto strojů – robota ROBO 40 – jsme představili před více než 10 lety. RA 660 Navi je druhou vývojovou generací a v současnosti představuje světovou špičku v oblasti autonomního robotického mytí podlah.
Naši zaměstnanci jsou připraveni Vám poskytnout odbornou radu při výběru a aplikaci výrobků švýcarské kvality. Těšíme se na vaši návštěvu.

Jiří Gillig
jednatel společnosti
CLEANFIX S.R.O.
MASARYKOVA 118
664 42 MODŘICE
Tel +420 541 235 012
info@cleanfix.cz

IČ: 60697563
DIČ: CZ60697563
Dodavatel je registrován pod spisovou značkou oddíl C, vložka 14337 ze dne 04.03.1994 u Krajského obchodního soudu v Brně